جدیدترین موضع گیری حزب الله لبنان درباره تشکیل دولت
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»جدیدترین موضع گیری حزب الله لبنان درباره تشکیل دولت

جدیدترین موضع گیری حزب الله لبنان درباره تشکیل دولت

چهارشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۵
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

منابع وابسته به حزب الله لبنان با اشاره به اینکه بحث حضور نمایندگان مستقل سنی در کابینه به مثابه گره ای است که به دست حریری باز می شود و از انتظار خود در این زمینه خبر دادند.

برخی منابع وابسته به حزب الله لبنان اعلام کردند که راهکار مربوط به  حضور نمایندگان سنی مستقل(نمایندگان سنی هشت مارس) در دولت در دست نخست وزیر مامور به تشکیل کابینه است نه طرف دیگر.

این منابع اعلام کردند: ما به اطلاع همه رسانده ایم که ما به متحدان خود به هر اندازه که زمان به درازا بکشد وفادار خواهیم ماند.

درباره مخالفت سعد حریری با حل مشکل هم بیان کردند: ما منتظر می مانیم و همه می دانند که ما به مدت دو سال و نیم منتظر ماندیم تا میشل عون به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود ما از حمایت خود از نمایندگان سنی مستقل(نمایندگان سنی هشت مارس) دست بر نمی داریم و منتظر راهکارهایی می مانیم و حریری زمان را مشخص می کند و ما منتظر هستیم.

این منابع تاکید کردند: در نهایت این نمایندگان در دولت خواهند بود خواه هجمه علیه ما افزایش یابد یا کم شود. هجمه و حملات ضد ما نتیجه ای به دنبال ندارد و در نهایت آنها درباره اینکه این نمایندگان سنی مستقل در دولت حضور داشته باشند، کوتاه خواهند آمد.
منبع: مهر

نوشتن نظر