حملات هوایی رژیم تروریستی آمریکا به کاروان نیروهای عراقی در شمال بغداد
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»حملات هوایی رژیم تروریستی آمریکا به کاروان نیروهای عراقی در شمال بغداد

حملات هوایی رژیم تروریستی آمریکا به کاروان نیروهای عراقی در شمال بغداد

شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۶
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

رژیم تروریستی آمریکا در جریان حملات هوایی در شمال بغداد، کاروانی از نیروهای حشدالشعبی را هدف قرار داد.

ساعتی قبل دو خودروی حامل نیروهای حشدالشعبی عراق در منطقه «التاجی» در حومه شمالی شهر بغداد در نزدیکی مرزهای مشترک با جنوب استان صلاح الدین هدف حملات هوایی قرار گرفتند.

یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق اعلام کرد: حملات هوایی توسط نیروهای تروریستی آمریکایی حدود ساعت ۰۱:۳۰ بامداد امروز به وقت بغداد ( ۰۲:۰۰ بامداد به وقت ایران) صورت گرفت و حداقل ۵ تن از نیروهای حشدالشعبی به شهادت رسیدند.

این منبع میدانی اخبار منتشر شده درباره هدف قرار دادن «شبل الزیدی» فرمانده کتائب امام علی (ع) و شهادت وی در جریان حملات هوایی رژیم تروریستی آمریکا را رد کرد و گفت: اخبار منتشر شده درباره شهادت سید حامد الجزائری رهبر سرایا الخراسانی تکذیب است.

وی خبر شهادت «رائد الکروی» فرمانده تیپ ۴۰ کتائب امام علی (ع) را در حملات هوایی در حومه شمالی بغداد دروغ دانست و افزود: دو خودروی هدف قرار گرفته شده در حملات امشب کادر پزشکی تحت فرماندهی کتائب امام علی (ع) بودند.

این منبع میدانی در پاسخ به این پرسش که آیا گمانه زنی ها و خبرها در خصوص شهادت یکی از فرماندهان ارشد حشدالشعبی در حملات هوایی امشب درست است؟ گفت: پیگیری ها همچنان ادامه دارد و به محض تایید خبر اطلاع رسانی صورت می گیرد.

وی با بیان این که پیکر شهدای حملات هوایی امشب به دلیل سوختگی شدید قابل تشخیص نیست، اضافه کرد: منطقه التاجی دروازه شمالی شهر بغداد مسحوب می شود و یکی از پایگاه های رژیم تروریستی آمریکا در این منطقه واقع شده است.

به گزارش مشرق، منطقه التاجی همچنان به هسته های خاموش گروهک تروریستی داعش آلوده است؛ جاده مهم و راهبردی بغداد - دهوک - ترکیه از این منطقه عبور می کند و همین مسئله اهمیتش را چند برابر کرده است.

نوشتن نظر